STRÁNKA JE VE VÝVOJI, PROTO NĚKTERÉ MENU NEMUSÍ BÝT PLNĚ FUNKČNÍ

FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kompletní renovace a ochrana laku (a dalších exteriérových materiálů) mi v průměru zabere 2 dny, tj. 20-30 hodin čisté práce. Po letech praxe již mám proces zoptimalizovaný tak, abyste měli auto zpátky co nejdříve a já zároveň dokázal udržet vysokou kvalitu práce s perfektním výsledkem.Nepospíchám a neslibuji zázračné termíny.

Neopravuju důlky, nelakuju a nelepím folie. Specializuju se “pouze” na detailing, kterému věnuju veškeré úsilí a dělám ho na 100 %. Pokud se všák sháníte po některé z těchto služeb, dokážu vám doporučit toho správného člověka.

Pokud se o vyleštěný a ochráněný lak budete starat, krásně lesklý vám vydrží i po dobu několika let. V případě pravidelných návštěv kartáčových myček očekávejte postupné znovu-poškrábání laku – doporučuju tedy šetrnější ruční mytí, případně bezkontaktní mytí.

V ceně mých služeb je i vysvětlení, jak se správně o ošetřený lak starat. Obecně ale doporučuji ruční mytí mikrovláknovou rukavicí a sušení ručníkem. Houby, jelenice a staré hadry nechte raději schované v garáži.

Lak bude mnohonásobně lesklejší a hladší.  Získá důležitou ochranu před vnějšími vlivy a následná údržba se stane rychlejší, jednodušší a zábavnější.Uchováte hodnotu vozidla a v případě prodeje lépe zaujmete potenciální kupce. Pozor – lidé se za autem začnou velmi často otáčet!

Load More

© Copyright 2018