uvodni_lesteni

Detailing je moje práce i vášeň

Pomáhám majitelům luxusních vozidel, aby se se svým autem cítili skvěle – a detailing také učím. Kupředu mě pohání okamžik, kdy vozidlo předávám zpět klientovi. Úžas, který v jeho očích vidím po spatření automobilu mě vždy ujistí, že moje práce má smysl.

profilova
  • 10LET ZKUŠENOSTÍ
  • 300+VYLEŠTĚNÝCH AUT
  • 250+ODŠKOLENÝCH KLIENTŮ

Začínal jsem na okresní pumpě mytím a voskováním aut. Za pár drobných jsem den za dnem, týden za týdnem a měsíc za měsícem leštil karoserie desítek vozidel. Nespokojil jsem se s ničím jiným než s nejlepším možným výsledkem.

Náročná práce mou lásku k detailingu prohloubila. Po večerech jsem se dál vzdělával: hltal jsem zahraniční články, diskutoval na amerických detailingových fórech, sledoval videa a na vlastním autě testoval desítky přípravků. Tvrdá dřina se vyplatila. Na základě referencí přišla nabídka od bratislavského studia Royal Garage, kde jsem své schopnosti pozvedl na další úroveň. A odtud vedla cesta k vlastnímu studiu.

Po 10 letech mám za sebou práci na McLarenu 650S, Porsche 918 Spyder, Astonu Martin DB 9, BMW M8 Competition a dalších luxusních vozidlech. Proč mi majitelé automobilů za miliony korun důvěřují? Mám totiž za sebou:

  • 18měsíční praxi v prestižním bratislavském studiu Royal Garage,
  • 300+ vyleštěných vozů a více než 10 let zkušeností,
  • stovky odškolených hodin a nespočet spokojených "studentů",
  • přípravu nových vozů v Mercedes-Benz M 3000 (Praha) a Jaguar Dajbych,
  • přípravu závodních Hummerů na Rallye Dakar.

Na vozidlech pracuji ve svém detailingovém studiu ve Slaném, 30 km od Prahy. Na stejném místě probíhají i má školení. Dodržuji termíny, ke klientům jsem férový a domluvenou cenu NIKDY neměním.

Potkejme se v mém studiu

Leštění vozidla, školení nebo čištění interiéru? Výběr je na vás. Spokojeni ale budete v každém případě.

Mám zájem o:

Sedačky:

Program:

Čištění interiéru:

Zkušenosti:

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti LT Detailing ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce ZOOU.